Banesa me qera ne prishtine 200 euro Çmimi 200 euro. Shitet banesa 77m2 ne Kalabr. Banesa Qira Detajet Çmimi 200 € Titulli Banese me Qira te Mati 1 - 200 Euro Data 06/02/2019 15:42 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi Leshohet banesa me Qira te Mati 1 – Lagja e Spitalit, afer Eulexit. Banesa ME QERA. Ndaj sipas: Porosia e Paracaktuar. Çmimi: 200 Euro Madhësia: meter katrore. Log In. Shitet banesa 93m2 ne rr. freestyle libre 2 sensor hack; ups serial protocol. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Leshoj banes me qira ne Dardani , te Santea. . Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 200 euro shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir apartamente per studente shtepi me qera ne laprake rruga elbasanit shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera rruga jordan misja shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ne lushnje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 250 mij. . WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email. . Të gjitha shpalljet për 'Banesa me qira' Prishtinë deri në 200 Euro Patundshmëri - Kërkoni në Internet të gjitha shpalljet e patundshmërive, në shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtëpi. Leshohet banese me qira ne Dardani Banesa ka kete renditje: - dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor -Depo Qmimi 300€ Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin 049 124 677 +383 49 124 677 Shpërndaje Kontakt [email protected] 049 124 677 Prishtine / Kosove. Banesë 1+1 me qera Dardani , afër shkollës Mihajl Grameno. Banesa eshte e pa mobiluar. . . Me qera; Ne shitje; Lloji i prones. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Lexo detajet. 00 € Prishtinë. chips and science act of 2022 full text; nihongo wakaranai desu; dji fpv long range antenna; x particles emitter object; what is the number of calories per gram of potato chips burned. 200200Me qira Super ofertë Dardania, , Dardani , Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo. Leshoj banes me qira ne lagjen Mati 1 perball banesave te Standardit afer furres Epoka. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 200 euro shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir apartamente per studente shtepi me qera ne laprake rruga elbasanit shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera rruga jordan misja shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ne lushnje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 250 mij. Nr. Na kontaktoni 045 584 613 045 584 719. . . Për Ne. Log In. . . korean marriage history certificate. Shpalljet nga banesa në Prishtinë. . com 049 124 677 Prishtine / Kosove. Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1 300 EUR / muaj Numri i dhomave: 2 Sipërfaqe: 70 Sot 01:02 Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1 200 EUR / muaj Numri i dhomave: 1 Sot 01:02 Banese me qira ne lagjen Lagje e Spitalit 1+1 320 EUR / muaj Numri i dhomave: 2 Sot 01:02 Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1 300 EUR / muaj Numri i dhomave: 1. 00 € details posted 29 March 15:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description lshoj banes me qira ne prishtin per studente banesa posedon te gjitha renditjet e mobiluara 65 euro per person Contact the bidder Save ad besnik +38349454445. fundamentals of nursing quizlet exam 2. Nov 19, 2022 · Lëshohet banesa me qera në rrugën Hajrullah Zymi, Fushë Kosovë afër zyreve të Model Slovenia Kati 1 Rënditja: Sallon me kuzhinë 3 dhoma gjumit Koridor Banjo Depo Terasë Banesa e mobiluar (të gjitha mobilet e reja) Qeraja 280 euro + depoziti (Qeraja 250 euro nëse pagesa bëhet për komplet 1 vit) Banesa e pamobiluar(vetëm kuzhina) Qeraja 230 euro + depoziti (Qeraja 200 euro nëse. .
200 € Titulli Banese me Qira ne Kalabri - Emshir - te UBT - ja - 200 Euro Data 15/05/2018 19:17 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi Leshohet banesa me qira ne emshir mrapa UBT. . 1. . . 10 Km from city center) 1+1 Room | Kitchen 89 m2 Square Feet Furnished Furniture 10 Floor. Banesa me qera dardani. 00 € details posted 2 October 02:20 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 86 m² Numri i dhomave 2 Description Rent Real Estate Contact the bidder Save ad Rent Real Estate 044859233 Report ad Print ad Edit / Delete ad Similar ads. +383 (0)49 123 275. With agreement Prishtinë Shitet banesa ne lagjen Breg. Shitet banesa në Prishtinë. . Posedon: Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmimi: 200 Euro A165 Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni ; +38344 557 227 VIBER & Whatsapp +38349 557 227 VIBER & Whatsapp +38345 557 227 VIBER & Whatsapp. metrobios@hotmail. 143,000. Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 65 m² Description. . Shtretër: 2; Banjo: 2; Banesë; Detaje. . Jepet banesa me qera Ne Dardani Banesa ka kete renditje: - 1 dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor -Depo Qmimi 220€ Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin 049 124 677 +383 49 124 677 Shpërndaje Kontakt ditjon20@outlook. Nr. Nr. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. . . Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë!. . jemi duke ndryshuar serverin - changing server. Ka kuzhine, sallon, një dhomë gjumi, koridor. . .

Popular posts